Facebook YouTube Twitter Instagram
Jak vypadal návrat Dokken v plné sestavě?
5.10.2016 | autor: Arnes Mašić

 

Kapela Dokken, která se dala znovu dohromady vystoupila ve městě Sioux Falls v jižní Dakotě ve své klasické sestavě - zpěvák Don Dokken, kytarista George Lynch, basák Jeff Pilson a bubeník Mick Brown. Koncert byl jen zahřívacím kolem před jejich šestikoncertním tripem po Japonsku, přezdívaným "Unleashed In The East." George Lynch promluvil o napětí mezi ním a zpěvákem Donem Dokkenem, a jak by to mohlo ovlivnit jejich reunion: 

 

George Lynch"Snažím se zůstat pozitivní ohledně všeho a nechci přemýšlet nad tím, co všechno by se mohlo pokazit. Řekl bych, že v tuhle chvíli spolu nemáme žádný vztah, jediné, kdy se vídáme je na koncertech a nebo na různých meetinzích, ale kromě toho spolu nijak nekomunikujeme.

Bubeník Mick Brown řekl Focus On Metal, že mezi Georgem a Donem je stálé napětí:

"Nic se nezměnilo. Už mě nebaví tenhle jejich špatnej přístup. Dáte Dona a George dohromady a už s tím zase začínají. Je to celkem smutný, když se dospělí muži chovají takhle a už mě to unavuje. Ale za tyhle prachy budu držet hubu a dělat to, co jsme dříve dělávali.

 

Dokken, Pilsn, Lynch a Brown odstartují japonské turné 5. října v Osace a poté zamíří do Fukuoky, do Tokya, kde se objeví na Loud Park festivalu, Hiroshimy, Aichi, a na závěr znovu do Tokya na jejich poslední show 12. října.