Facebook YouTube Twitter Instagram
Alter Bridge hudbou proti systému
2.9.2016 | autor: Arnes Mašić

 

Ať chceme nebo ne, tak jste určitě zaregistrovali boj "loutek" o křeslo amerického prezidenta. Bohužel, bohudík se to odrazilo i na umění. Konkrétněji Alter Bridge zapojili toto téma do jejich hudby, což je očividné i v jejich songu "Show Me a Leader". Kapela k tomuto songu vytvořila i odpovídající video, režírované Zevem Deansem. Se zlověstnou kombinací barev černé a červené, video zobrazuje politiky jako lidi v obleku, co mají na místo hlav megafony, jak přesné, že? Ve snaze zmařit nebezpečné přenosy z megaphonů, Alter Bridge hrají na střeše a vysílají zprávu "Show Me a Leader" dál přes satelity. Frontman kapely, Myles Kennedy, řekl o textu písně, že:

 

 odráží frustraci, kterou hodně lidí cítí, ohledně současného stavu světa. Svět potřebuje důvěryhodného a schopného vůdce a ne tuhle nedůstojnou psí a poníkovou show, která se jen vysmívá našemu systému."

 

"Show Me A Leader" je debutobý single pátého, studiového alba Alter Bridge, 'The Last Hero', které má být vydané 7. října přes Caroline Records.