Facebook YouTube Twitter Instagram
Selah Sue
3.5.2016 | autor: Pauline Schwarz

 

 

Malá umělkyně z malého, ovšem malebného městečka v Belgii poctí svou návštěvou Prahu a Brno už začátkem května! Tahle pětadvacetiletá zpěvačka, která se zaobírá funky-soulovým odvětvím hudby nadchla obecenstvo nejen Belgie, ale i Evropy celkově neuvěřitelnou barvou hlasu, jeho nakřáplostí a sexy projevem ve vystupování.  

 

 

Není pochyb, že téměř každý z nás zná alespoň od slyšení skladby jako This World nebo Raggamuffin, které oplývaly a stále oplývají nehorázným úspěchem, měli  bychom ale poznat i něco méně profláklého, třeba z desky Reason, která sice zaujme obalem samotným, tím bych to však asi utla. Songy jsou utahané, bez nápadu a Selah by měla zhodnotit své autory a spolupráci s rádoby profesionály kolem sebe. To je však důvod si desku poslechnout a zhodnotit ji dle svého úsudku. 

 

 

Jak bylo již výše zmíněno, vystoupení této interesantní zpěvačky jsou o mnoho atraktivnější a přitáhnou si nás k sobě po prvních notách, narozdíl od alba. Samozřejmě to dělá charisma Selah, o tom není sporu, což by měla vzít sama umělkyně v potaz a vystupovat převážně naživo, když je možné mít před sebou i její obrázek, který celou scenérii doplňuje a podtrhuje.

 

Chcete-li poznat něco neotřelého, svěžího a kreativního, rozhodně si nenechte ujít Selah Sue 3.5.2016 od 20:00 v pražském Roxy nebo 4.5.2016 taktéž od 20:00 v Sono Centru v Brně!