Facebook YouTube Twitter Instagram
Stereotypní Viktor Sheen?
13.6.2016 | autor: Pauline Schwarz

 

Mladého umělce, který chce žít dobře či nám vypráví o své samotě jistě nikomu představovat nemusím. Za nedlouhou dobu na české scéně si svou pozici kvalitního interpreta vydobyl. A co že je na něm natolik atraktivního, že stojí za zmínku? Někdo může tvrdit: patetický tragéd bez flow, co přebírá z amerických trendů. Já tvrdím: už jen to, že je to nejlepší představitel Viktora Sheena a v této pozici nemá konkurenci. Třeba  ten váš Machine Gun Kelly nebude nikdy takový Viktor Sheen jako Viktor Sheen. Zkrátka a dobře, svou neotřelostí a vnesením novoty do dnešního zmainstreamovaného světa hudby, i přesto, že valná většina textů je plná ginu a alkoseancí (to přisuzujeme východní nátuře, sami v týmu máme stejné zkušenosti). No, posuďte sami:

 

 

Bouřnou minulost v podobě Charlese Sheena či DSTFRS zmiňovat nebudeme, zásadní je pro nás vstup do Blakkwood Records a vznik pseudonymu Viktor Sheen. Jak se říká, ''nomen omen'',  a ''vítěz'' Viktor začal vynášet svou kariéru do zářných výšin a navazovat spolupráce s mnohými umělci téhož rázu. Nejpodstatnější je pro nás (a ne, nenazývejme to škatulkováním) spolupráce s interpretem Renne Dangem , kdy jejich hlasy sedly jako kefír a jahoda, a stvořili album pod jménem ''Projekt Asia''

 

 

Mezi dalšími spolupracemi můžeme zmínit interprety AMCO, Leryk, v jednom z nejnovějších výtvorů Sheena Refew, ale kdo mi utkvěl v srdci nejvíce, tak Protiva. Jeho asympaticky sympatický hlas se perfektně prolíná s Sheenovým ''sameťákem'' a vytváří paradox, kdy si posluchač říká, zda má track nenávidět nebo milovat - nic mezi není přípustné.

 

 

A co vy, drazí čtenáři? Prolezl vám tenhle track taky až do morku kosti jako mně? Nebo jste zastánci jeho novější tvorby? Buď jak buď, o Viktorovi ještě rozhodně uslyšíme.