Facebook YouTube Twitter Instagram
Slash se podělil o tom jak to ted funguje v G'N'R
3.7.2016 | autor: Arnes Mašić


Vše běží podle plánu, tour G’N’R probíhá velmi slibně, i když Axl hraje s AC/DC, ale stejně, tento návrat má lehčí nádech staré pachutě. Charismatický kytarista Slash, který je více než známý svou imagí cylindru a černých okulárů prozradil v rozhovoru, že mu to stále přijde divné. Jak víte, Slash, Axl a Duff McKagan hrají od dubna poprvé za 20 let a momentálně křižují Spojenými Státy na ''Not In This Lifetime'' tour, která byla pojmenována dle citátu Axla Rose, který dávno pronesl to, že jestli se někdy G’N’R vrátí, tak se turné bude jmenovat takhle. Slash prozdradil v rádiu WZLX bubeníkovi Aerosmith Joeyimu Kramerovi:

''Všichni hrají a vychází spolu dobře, koncerty jsou úžasné. Všichni jsme štastni jak blechy, protože jsme nevěřili, že bychom spolu mohli zase fungovat a být v pohodě, pořád nám to vrtá hlavou a udivuje.'' A dodal: ''Přijde mi to tak nereálný, víš, ale všichni spolu vychazejí skvěle. Myslím, že jsme všichni ušli dlouhou cestu a všechno je to v pohodě.''

 

 

Kdo by to čekal, když jsme psali první článek o tom, že by se ''Gunni'' mohli vrátit a měli spolu ještě fungovat; můžeme tedy jenom doufat, že se jim bude spolu dařit a možná, že se dočkáme i nového alba.