Facebook YouTube Twitter Instagram
Cliff Williams opouští AC/DC
21.9.2016 | autor: Arnes Mašić

 

A je to tady... AC/DC, jak je známe, utrpěli opět další ránu. Cliff Williams poděkoval fanouškům za jejich podporu v průběhu posledních 39 let, protože odchází z kapely. A patří mu veliké uznáni za oddanost a za všechny "odsloužené" roky v této legendární australské kapele. Jeho prohlášení, že až skonči "Rock Or Bust Tour" ukončí působení v AC/DC se stalo skutečností a včera 20. září byl poslední koncert, který odehrál s kapelou. Podle Cliffa nestojí jeho odchod za odchodem Malcolma, Phila nebo Briana z posledních dvou let. Co bude teď s kapelou? Williams, jak uvidíte níže pouze v anglickém videu tak říká:

"Bylo to úžasné turné, bylo to skvělé, podpora od fanoušků byla neskutečná," a dodává: "Je čas abych odešel, ne proto, že jsme ztratili Mala, Phila nebo Briana, ale protože se všechno mění. Když Bon zemřel, všechno se změnilo. Teď jsem připraven vystoupit ze silnice a dělat to, co dělám mezi koncertními šnůrami, vím, co budu dělat, je to můj čas. Chci teď trávit čas s rodinou, je to takový můj "odpočinkový čas" a víc jsem si přát nemohl.

Ale kdo ponese břímě AC/DC dál? Budoucnost je na pochybách, obzvlašt po změnách v sestavě, ve které jsme viděli zpěváka GNR Axla Rose místo Johnsona, bubeníka Chrise Slada místo Rudda a Stevieho Younga, který vyplnil pozici po Malcolmovi. Jediným zbývajícím členem původní sestavy je Angus Young, který prohlásil:

 

"Cítím povinnost udržovat skupinu," a dodává: "Malcolm byl vždy bojovník a nikdy se v dobách krize nevzdával, prostě musíme jít dál a dělat nějakou práci, půjdeme si sednout a napíšem nějaké písně."