Facebook YouTube Twitter Instagram
20 zajímavostí o Slayer 2.část
1.9.2016 | autor: Arnes Mašić

Určitě jste se těšili na další díl 20 zajímavostí o Slayer. Zde je dalších 11 faktů, které jste možná nevěděli. V komentářích nám zanechte váš výsledek. Pokud jste nestihli první část, na tomto odkazu ho naleznete.

 

10. Předělávka skladby "Dissident Aggressor" od Judas Priest je jediná předělávka, která se objevila na studiovém albu kapely, ale není na albu "Undisputed Attitude", které je tvořeno jen předělávkami známých punk/hardcore skladeb.

 

 

11. Jeff Hanneman je velký fanoušek historie a ta jeho láska k historii a válečné tématice se nejlépe představila ve skladbách "Angel Of Death" a "War Ensemble". Jinak, Jeff vyrůstal v rodině válečných veteránů.

 

12. Skladba "Born Of Fire" z alba "Seasons In The Abyss" byla skoro instrumentál, ale na poslední chvíli Kerry King napsal text.

 

 

13. Dave Lombardo opustil kapelu v roce 1992, protože chtěl být u porodu dítěte. V té době kapela jela světové turné a snadno si představíte rozpoložení ostatních členů kapely, když ji opustil Dave.

 

 

14. Sedmá studiová deska "Diabolus In Musica" je pojmenována podle zvukového intervalu, který byl zakázán v středověku. Zajímavostí je, že tento interval byl hojně používán na prvních deskách Black Sabbath.

 

15. Poslední sólo písně "Goddamn Electric" z alba Pantery "Reinventing The Steel" z roku 2000 zahrál Kerry King.

 

 

16. Osmé studiové album se původně mělo jmenovat "Soundtrack To The Apocalypse", ale kluci se rozhodli, že tento název se nehodí pro box set a album pojmenovali "God Hates Us All".

 

Larry Carroll

 

17. Umělec Larry Carroll udělal a stvořil obaly pro čtyři alba: "Reign In Blood", "South Of Heaven", "Seasons In The Abyss" a "Christ Illusion".

 

 

18. Limitované vydáni desátého alba "World Pained Blood" obsahuje mapu světa vytvořenou z lidských lebek a kostí. Nápad kapela převzala od známé středověké kaple, ve které se nachází 50.000 lidských koster.

 

 

19. V civilním životě je Kerry King chovatelem psů.

 

20. Populární TV seriál "Californication", který napsal herec David Duchovny čerpá nápady z novel, které herec stvořil a některé se jmenují "South Of Heaven", "Seasons In The Abyss" a "God Hates Us All".