Facebook YouTube Twitter Instagram
Vzkazy slavných pro Lemmyho
8.1.2016 | autor: Arnes Mašić

To, že odešel Lemmy Kilmister, ví už určitě každý. Že mu bylo 70 let a že je to obrovská ztráta pro r'n'r snad ani není třeba zdůrazňovat. Ale snad teprve teď, když není mezi námi spousta jeho kamarádů, známých a dalších hudebních ikon si uvědomila, že odešel a je to vidět na zprávách, které dávají na Facebook, Twitter nebo na jiné sociální sítě. A v tomto článku se podíváme, kdo co napsal Lemmymu.

 

 

Ozzy Osbourne napsal na Twitteru, že ztratil jednoho ze svých nejlepších kamarádů, o kterém píše, že byl bojovník a legenda. "Uvidíme se na druhy straně" doplnil svůj tweat.
 

Na Twitterovém profilu kapely Metallica : "Lemmy, ty jsi jeden z hlavních důvodů, proč vůbec vznikla kapela Metallica. Do konce života ti budeme vděční, jak si nás inspiroval".

Americky herec a komik, Tom Arnold řekl: „Nikdy neřeknu, že je Lemmy mrtvý, protože nikdo nepracoval tak pilně, nehrál tak silně a drsně a nebyl skromný a srandovní jako Lemmy Kilmister".

Mikkey Dee, bubeník Motorhead, na zprávu o úmrtí kamaráda a přítele řekl to, co jsme v podstatě všichni tušili: "Bez Lemmyho, Motorhead už neexistuje. Lemmy byl Motorhead. Už nebudou žádná turné, nebudeme natáčet nové desky, ale značka zůstává i Lemmy zůstane navždy živý v našich srdcích." Mikkey Dee dále prozrazuje, že na poslední evropské šňůře byl na tom Lemmy hodně špatně po zdravotní stránce, ale veškerou svojí energii věnoval vystoupením na podiu a dělal vše proto, aby nemusel rušit koncerty.


Foo Fighters: "Ztratili jsme přítele a legendu. Mé srdce je zlomené"


Dave Navarro: " Mír a lásku pro Lemmyho rodinu"


Dave Mustaine: "Sbohem Lemmy, Miluji tě bracho"


Nikki Sixx: " Chybíš mi kamaráde a naše kamarádské klábosení. Vždy jsi byl symbolem důstojnosti".


Gene Simmons:" Odpočívej v pokoji, můj příteli".


Bill Ward:" Lemmy odpočívej v pokoji. Je mi strašně líto, že už tady nejsi. Stojím mezi spoustou lidí, kterým budeš chybět a kteří tě mají rádi".

Je to jen pár zpráv, ale většina tweetu jsou stejné, všichni vzpomínají, všem je líto a všichni vyzdvihují tuto legendu.

DŽAN:" Byl jsi vzorem a ukazovatelem ve spoustě věci v mém životě. Jsem strašně rád, že jsem měl tu možnost aspoň jednou být ve tvé blízkosti...".