Facebook YouTube Twitter Instagram
Turné "The Book of Souls" pokračuje
24.9.2016 | autor: Arnes Mašić

 

A máme tu zpět rockové legendy Iron Maiden, které pokračují ve svém ultra úspěšném světovém turné s názvem "The Book Of Souls European Tour 2017" se sérií evropských halových koncertů, které započnou v Antverpách v Belgii, a to už 22. dubna. Právě v tomto datu proběhla první návštěva ze strany kapely tohoto města roku 1981 na jejich "Killers tour". Posléze pojedou kluci do Německa na koncerty do Oberhausenu, Frankfurtu a Hamburgu, a to předtím, než zamíří do UK a Irska. Fanoušci se mohou těšit na 8 termínů po Anglii v Nottinghamu, Manchesteru, Sheffieldu, Leedsu, Newcastlu, Liverpoolu, Birminghamu a v Londýně. Dva se odehrají ve Skotsku, konkrétně Glasgow a Aberdeen, a jeden v Cardiffu, Wales. Jeden ze zakladatelů kapely, a zároveň basák Steve Harris řekl:

 

"Už je to dlouho, co jsme jeli turné po celé Anglii, chtěli jsme dostat naše fanoušku do nejzásadnějších lokalit a vážně se na to těšíme. Hlavně na navštěvování míst, které jsme nenavštivili hodně dlouho. Třeba v Leeds jsme nehráli od roku 2005 a v Liverpoolu naposledy v roce 1990. Celá kapela si turné užívá."

 

 

Speciální hosté ve všech show budou američtí rockeři Shinedown. Zach Myers to okomentoval:

 

"Iron Maiden jsou králové metalu a jednou z největších žijících kapela všech dob. Je to pro nás čest, jezdit s nimi turné po Evropě, v jejich domovské zemi a hrát před jejich fanoušky. V roce 2017 to pořádně rozbalíme!"

 

Lístky budou k dostání v pátek 30. září přes LiveNation.co.uk.