Facebook YouTube Twitter Instagram
Slipknot
28.7.2015 | autor: Arnes Mašić

 

Po celou dobu natáčení nové desky, ale i v průběhu promo turné "maskované nestvůry" jednoznačně kladly důraz na to, že jsou tým a ne žádní jednotlivci a celou dobu tajili jména nových členů. Ale jak šel čas a díky různým spekulacím, rozhodli se oficiálně oznámit, kdo to vlastně je pod maskami. V nedávnem interview, který poskytl frontman kapely Slipknot, Corey Taylor pro Talk IS Jericho přiznal, že "internetový písálci" měli pravdu, když správně rozluštili o koho jde." Nový členové se mají dobře. Alex, nový basák se ujmul své pozice a vypadá, jako kdyby tu byl už od začátku a Jay valí už od prvního koncertu."

 

Alex Venturella

 

 

I když se lidé neustále ptali, snažili se zjistit o koho jde, nechali jsme to plavat a říkali jim, že čas ukáže. V každém případě chtěli jsme tím říct, že nejde o jednotlivce, ale o kapelu jako celek a hlavně aby nás vnímali jako tým a poslouchali novou desku nebo chodí na naše koncerty. Takovým způsobem jsme klukům dali více času a prostoru abychom se sehráli a zároveň jsme to takto udělali z respektu k Joeymu, se kterým jsme se rozešli z jen námi známých důvodu a ostatní ať si myslí a píšou co chtějí.

 

Jay Weinberg vyměnil Joeyho

 

Jay je mladší skoro o 20 let a je to úplně šílené, kouzelné. Znám ho ještě když byl desetiletý prcek, když ho táta ( mimochodem bubeník The E Street kapely Bruce Springsteena) tahal sebou na naše koncerty. Dokonce si myslím, že máme společnou fotku z roku 2001 z Hammerstein Ballrooma, a také z show Conan O'Briena. A teď sedím a koukám jak se z děcek stali super muzikanti a jak krásné zapadli mezi nás.