Facebook YouTube Twitter Instagram
Rob Halford se rozpovídal ohledně nového alba
4.5.2016 | autor: Arnes Mašić

 

Nedávno pro portál Ultimate Clasicc Rock poskytl rozhovor frontman legendárních Judas Priest Rob Halford a rozhovořil se o nově vznikající desce: 

 

"S Richie Faulknerem jsme si vyměnili pár nápadů, a vzhledem k tomu, že jsme oba iPhone blázni, začali jsme si sdílet i poznámky, které si neustále posíláme. Věřím, že deska bude mít stejný tón, emocí a přímočarost jako ta předchozí. Ale jestli mám mluvit jen za sebe, nechci natočit ještě jednu "Redeemer Of Souls". Myslím, že je velice důležité stvořit originální album, heavy metal desku, která bude stát na vlastních nohou, a že bude jako všechny naše předchozí desky něčím jiná. V průběhu rozhovoru si trošku postěžoval, jak je dnes strašně málo lidi ochotno zaplatit za Download nebo koupit fyzicky desku, a využívá streaming platformy jako jsou Spotify, YouTube nebo Apple Music."

 

 

"Dnes musíte na turné, jakmile vydáte novou desku. Musíte být aktivní, sbalit si kufry, zamknout dveře a nasednout do autobusu. I když dnes v našich letech to není tak snadné jako dříve. Furt cítím obrovský dík, že mohu s takovou kultovní kapelou, jakou jsou Judas hrát před milióny fanoušků. Takže i samotné natáčení a vydávání nové desky je důvodem, abychom se pustili do dalšího dobrodružství a vydali se za svými fanoušky společně prožít to, co jsme vytvořili."