Facebook YouTube Twitter Instagram
Motörhead připravuje vlastní pivo
22.9.2016 | autor: Arnes Mašić

 

Pivovar Camerons Brewery se spojil s legendární rockovou kapelou Motörhead a s Global Merchandising Services, aby vytvořili nové pivo. Sládek pracoval po boku kapely posledních pár měsíců a pivo by mělo vyjít později v tomto roce. Pivo se bude jmenovat Road Crew, podle u fanoušků oblíbeného songu "We Are The Road Crew" z alba z roku 1980 ''Ace Of Spades".

 

 

 Road Crew, které bude možné dostat v sudu, plechovce nebo v láhvi je založené na americkém stylu světlého piva s 5% alkoholu, takže si nejsem jistý, jestli tohle pivo zaboduje v naší kotlině. Členové kapely Mikkey Dee a Phil Campbell sehráli klíčovou roli pro výrobu zlatavého moku. 

"Jsem pyšný, že jsem měl tu šanci vyvíjet Road Crew s Camerons. Vzorky, které jsme ochutnávali byly skvělé. Chtěli jsme, aby toto bylo vzrušující a osvěžující pivo, které je pro vás. Naše Road Crew," řekl Mikkey.

"Byla to super zábava pracovat s klukama z Camerons na tomhle pivu. Tohle bude excelentní pivo pro všechny rockové a Motorhead fanoušky po celém světě," dodal Phil. 

Prezident Camerons Brewery Chris Soley řekl:

"Bylo nám potěšením pracovat s klukama z Motorhead. Strávili jsme spoustu času vařením něčeho inovativního a se širokou škálou různých stylů, abychom dali za dost názvu Motorhead."

Nevím, jestli je to dobrý nápad udělat pivo, spíše jsem očekával spolupráci se společnosti Jack Daniels a udělat specialniho Jacka "podle Lemmyho", ale nedá se nic dělat, teď se můžeme jedině těšit, co nám kluci uvařili.