Facebook YouTube Twitter Instagram
Kytarista Joe Perry vyvrací zvěsti o Aerosmith
23.5.2016 | autor: Arnes Mašić

 

Kytarista legendárních Aerosmith, Joe Perry (psali jsme o něm, odkaz zde) se ozval, aby vyvrátil drby, které se již delší dobu šíři internetem, a to, že se kapela připravuje vystoupit s novým zpěvákem. Tyto drby krmila i samotná aktivita Stevena Tylera, který má plné ruce práce s promocí svého sólo alba, které nebude rockovým ani metalovým, ale country. K tomuto přispěl i kytarista Bret Whitford, který se v jednom rozhovoru přiznal, že přemýšlejí o jiném zpěvákovi, a tenkrát se zmínil o Mylesovi Kennedym (Alter Bridge, Slash), Axlu Rosovi (G'N'R) a Sammy Hagerovi (Van Halen, Chickenfoot). 

 

Perry jednoznačně řekl:

 

''Všechno, co se píše ohledně hledání náhrady za Stevena jsou lži. Zrovna teď jsme si všichni telefonovali a nemůže se dočkat našich koncertu v Jižní Americe a v Mexico City.'' 

 

Ale že by kluci nedělali i na jiných projektech, to není pravda; jak jsme psali, Steven Tyler dělá na country sólo desce a Joe Perry pracuje na projektu Hollywood Vampires, kde mu ještě pomáhají herec Johny Deep a další legenda rocku Alice Cooper. Vzhledem k tomu, že poslední desku, kterou Aerosmith vydali v dávném 2012, tak je možná na čase, abychom se dočkali i velkého překvapení.