Facebook YouTube Twitter Instagram
Je to návrat System of a Down
10.5.2016 | autor: Arnes Mašić

 

Už je tomu jedenáct let, co kapela System of a Down vydala své poslední album „Hypnotize"...

 Poslední zprávu o novém albu jsme zaslechli minulý rok v dubnu, kdy frontman a zpěvák kapely Serj Tankian řekl, že nemá časové ohraničení, do kdy musí udělat novou placku. Ale v kuloárech kolují zvěsti, že kapela by mohla začít nahrávat. Serj poskytl Rolling Stones vyjádření o novém materiálu, a že kapela spolu začíná opět komunikovat.

„Napsal jsem spoustu rockových písní, ale otázkou je, kde skončí. Čekám, co se stane, jelikož teď leží v zásuvce. Buďto se zrealizují v „Systemech“ a nebo je použiju v sólové dráze, uvidíme… V této době čekám na své přátele, kteří dostali peníze na natáčení svých filmů, abych mohl také začít pracovat na nových skladbách."

„Komunikujeme spolu a děláme všechno proto, abychom společně vytvořili nový materiál. S jistotou mohu říci, že spolu hodně komunikujeme a posouváme se dopředu. Momentálně nemohu říct s přesností, kdy budeme mít album, nebo zda vůbec, protože jsme zatím nebyli ve studiu. Ale jak jsem zmínil, mluvíme mezi sebou hodně a hrajeme si navzájem své výtvory, takže je to to dobré. Uvídíme, co se stane…“

„Myslím si, že by bylo super, kdybychom vytvořili něco nového v novém směru. Bylo by to úžasné, ale musíme být všichni na jedné palubě…"

 

Co myslíte? Já si osobně myslím, že tentokrát to nejsou jenom nějaké plané řeči a chození kolem horké kaše, ale že by už po dlouhé době mohlo vzniknout něco, na co čekáme už jedenáct let… Tak doufejme, že System of a Down dotáhne své urputné snažení do zdárného konce.