Facebook YouTube Twitter Instagram
Jak to vlastně je se zraněním Coreyho Taylora?
27.9.2016 | autor: Arnes Mašić

 

Frontman kapely Slipknot Corey Taylor promluvil 22. září během rádiové show "Jonesy's Jukebox" kytaristy z kapely Sex Pistols, Steva Jonese, o jeho akutní operaci páteře, kterou byl nucen podstoupit na začátku června, kdy se zjistilo, že roky chodil se zlomeným krkem! Prohlásil:

 

"Stalo se to, že jsem šel k doktorovi na normální prohlídku. V jistém věku začnete mít ty stařecké náznaky potíží. No a mně bylo nedávno 42, tak jsem šel na prohlídku, kde mě můj doktor poslal ke specialistovi přes páteř. Tak jsem tam šel, udělali mi MRI sken a tak, a zjistil jsem, že se sebou stále nosím mé staré zranění - moje obratle C5 a C6 byly kompletně stlačené do sebe. Doktor tomu nemohl uvěřit, říkal: 'Nechápu, že vůbec chodíte!', takže jsem musel jít na operaci, která posunula naše poslední turné."

 

Taylor se nechal slyšet, že jeho zranění nijak neovlivňovalo jeho hlas, nicméně ovlivňovalo jeho tělo.

 

"Neměl jsem žádnou sílu v pravé straně svého těla, dostával jsem elektrické šoky všude po těle, v podstatě jsem ani neudržel rovnováhu."

 

Když byl Taylor dotázaný, jak se cítí, řekl:

 

"Je mi skvěle! Jsem na 75% zotavený, za dva měsíce bych měl být na 80% a doktor říkal, že do roka bych měl být už kompletně zdravý."

 

Jak vypadal debut Slipknot v roce 1999?

 

 

Na otázku, kde si myslí, že ke zranění, které následně vedlo k této operaci přišel, odpověděl:

 

"Jediná věc, která mě napadá je Ozzfest '99, kdy jsem spadl z pódia na všechny 4 a praštil jsem se přitom do hlavy. To mi to asi způsobilo. Víte jak, když je vám 24, ani si toho nevšimnete. Zhoršovalo se to právě až s přibývajícími roky."

 

Doktoři mu řekli, že by se měl vyhnout skákání a mávání hlavy při jeho koncertech se Slipknoty během letního turné s Marilynem Mansonem.