Facebook YouTube Twitter Instagram
Bývalý frontman Pantery oznamuje sólovou desku
22.8.2016 | autor: Arnes Mašić

 

Rex Brown, kterého znáte jako bývalého bassistu z kapely Pantera oznámil, že příští rok vydá své debutové sólo album, inspirované jeho dětstvím, které prožil v 70. letech minulého století. Podle rozhovoru, který poskytl Metal Hammeru prozradil, že si připadal vyhořelý životem na cestách. Taktéž řekl:

„Musel jsem vypadnout z toho autobusu po asi tak 25 letech, nebo i více. Došel jsem k bodu, kdy jsem si chtěl vzít nějaké volno, sledovat jak mé děti rostou, být doma a prostě jen přemýšlet, jaká by mohla být další cesta. Minulé léto jsem jel do Nashville a tam mám jednoho dobrého kamaráda, který sedí ve svém pokoji a píše úžasné věci. Našel jsem jednu pásku s 80 různými riffy, tak jsme začali dávat dohromady ty songy. A takhle jsem do Nashvillu furt jezdil cca od září."

 

Popisuje nahrávku jako „monstrum“ a dodává:

 

Je to rock and rollovej song. Není to standardní metal. Byl jsem vždy velkým fanouškem Led Zeppelin a i když to má jejich lehkej nádech, je to úplně nová cesta, která zní jako cokoliv od Foghat, až po starého Toma Waitse. Jsem dítě 70. let a miluju všechny ty songy z té doby. V tuhle chvíli jsem dosáhl všech vrcholů a pádu, kterých chcete dosáhnout. Jako na umělce nechci, aby se na mě pohlíželo jenom jako na bassistu z PanteryDělám sólovou nahrávku, zpívám na ní a budete to milovat!

 

Pokud vás zajímají další detaily, tak nás sledujte i nadále a brzy vám přineseme další novinky.