Facebook YouTube Twitter Instagram
Blíží se návrat Guns N' Roses
30.11.2015 | autor: Arnes Mašić

"To be or not to be" je věta, která je charakteristická pro události kolem kultovní kapely z devadesátých let. Ano jde o Guns N' Roses. Dají se dohromady nebo ne? Na posledním pražském vystoupení Slashe(viz. report) jsme mluvili s členy The Conspirators a ani jeden nepotvrdil, ale také nevyvrátil možnost znovuzrození G'N'R. Já osobně věřím, že se kluci dají dohromady a že zapomenou na minulost. A další z potenciálních náznaku je i web kapely, na kterém se znovu dají koupit různé předměty s logem bendu.

 

 


Takže už teď si můžete koupit trička, dečky, různé vánoční ozdoby, prostě vše s logem kapely, ale i s obličeji Axla Rose, Slashe, Duffa McKagana, Izzya Stradlina a Stevena Adlera. Nejen já, ale i spousta lidi dílem světa bere tento čin jako jasný signál, že jsou válečné sekery definitivně zakopány a že je jen otázka týdnu, kdy se dají dohromady znovu skuteční "Gunsy".

 

 

Proč si to máme myslet je i fakt, že Axl zakazoval na svých koncertech trička se Slashem a teď se mají prodávat jejich společná trička na oficiálním webu kapely. Kdo sledoval a sleduje dění kolem kluků, dobře si vzpomene, že před deseti a více lety Axl a Slash trávili poměrně dost času na soudech a oba se snažili urvat značku kapely pro sebe. Dnes jak jistě víte práva na ní mají Axl, Slash a Duff. A vzhledem k tomu, že jim bylo nabídnuto přes 100 milionu dolaru, aby udělali světovou tour si myslím, že to je další pádný důvod, aby se vrátili na pódium.