Facebook YouTube Twitter Instagram
A už je to tady, ACDC zveřejnili...
7.5.2016 | autor: Arnes Mašić

A už je to tady!!! Australští "elektrikáři" zahraji poprvé v Evropě v rámci své celosvětové tour. První místo je jasné, Portugalsko a jeho hlavní město Lisabon a kapela zveřejnila první oficiální fotku s novým zpěvákem.

 

 

Určitě to víte, ale pro jistotu podívejme se, jak je to vůbec s členy bendu. Angus Young je jediný, který je v kapele od samotného začátku a to od roku 1973, basák Cliff Williams od roku 1977, kytarista Stevie Young se oficiálně stal členem kapely v roce 2014 a to protože kapelu musel opustit Malcolm Young, i když s nimi hrával i dříve.

 

 

Bubeník Chris Slade strávil čas v AC/DC od 1989 až do 1994 a znovu se vrátil minulý rok, protože, jak víme, Phil Rudd odešel ze skupiny kvůli problémům se zákonem. A nový zpěvák, Axl Rose je jasný, nastupuje poprvé a je to "nepovedena náhrada" za Briana Johnsona, který musel odejít kvůli problémům ze sluchem. Takže jak to bude s novým AC/DC brzy uvidíme i u nás, ale osobně pro mě to už není ta kapela, na kterou jsem byl zvyklý, spíše mi to připadá jako revival...